Hieronder kan u het volledige programma van dit event terugvinden.

We hebben er bewust voor gekozen om bepaalde thema's meer dan één keer aan te bieden zodat u optimaal uw keuze kan maken om in uw persoonlijk schema zo veel mogelijk informatie maar ook variatie te kunnen inbouwen.

Alle info m.b.t. PQK kan u hier terugvinden.

 

Vrijdag 6 september 2019

Zaal 1

09u00 - 9u30: Ontvangst en introductie

09u30 - 11u00: Dynamic Tape - Depecker Jurn

11u00 - 13u00: Cervicalgieën en hoofdpijn - Depecke Jurn

13u00 - 14u00: Lunch (inbegrepen)*

14u00 - 15u30: Myofasciale Therapie - Carl Coussement

16u00 - 17u30: Compex - Thomas Standaert

17u30 - 19u00: Diner*

19u00 - 21u00: PRP - Dr. Demanet

 

Vrijdag 6 september 2019

Zaal 2

10u00 - 11u30: Oefentherapie Voet & Knie - Sofie Dejonckheere

11u30 - 13u00: Foamrolling - Sofie Dejonckheere

13u00 - 14u00: Lunch (inbegrepen)*

14u00 - 15u30: Integrated Movement - Karel De Roo

16u00 - 17u30: Integrated Movement - Karel De Roo

* de catering (lunch en diner vinden plaats in een afzonderlijke zaal)

 

Zaterdag 7 september 2019

Zaal 1 & Lounge

09u00 - 10u30: Dynamic Tape - Jurn Depecker

11u00 - 12u30: NST - Jan Berx

12u30 - 13u30: Lunch*

13u30 - 15u30: Functionele & Alternatieve training - Stijn Fincioen

14u30 - 15u30: Sportkinesitherapie

16u00 - 17u30: Psychotherapie - Fatiha Attaeb

17u30 - 18u30: Jumpersknee - Dr. Gunst

 

19u00 - 21u00: Afterdrink

 

Zaterdag 7 september 2019

Zaal 2

09u30 - 11u00: Foamrolling - Sofie Dejonckheere

11u00 - 12u30: Oefentherapie Voet & Knie - Sofie Dejonckheere

12u30 - 13u30: Lunch*

13u30 - 15u00: Integrated Movement - Karel De Roo

15u30 - 17u00: Integrated Movement - Karel De Roo

 

* de catering (lunch en diner vinden plaats in een afzonderlijke zaal)

 

Klik hier voor alle info over de sprekers

Klik hier voor alle info over de individuele inschrijvingen en tarieven

Klik hier voor alle info over de groepsinschrijvingen en tarieven

 

 

Login Form

Volgende cursusdagen

Geen evenementen